Motorlu Kurye İle Hızlı Gönderim Avantajını Yakalayın

Motorlu Kurye İle Hızlı Gönderim Avantajını Yakalayın

Bir yerden başka yere göndermek istediğiniz iletilerinizi, paketlerinizi ve özel eşyalarınızı adresinizden alıp, aynı gün içerisinde moto kurye çalışanlarımız sayesinde belirtilen adrese teslim ediyoruz. İstanbul Şişli merkezli motorlu kurye hizmetimiz günün her saatinde hizmet vermektedir. Son yıllarda çok fazla talep edilen acil kurye hizmetimiz, tamamen kişiye özel bir hizmettir. Teslimat 10-20 dakika içerisinde alınarak 1-2 saat içerisinde teslim edilmektedir.

Müşteri Referanslarımız Genişliyor

Günümüzde pek çok firmaya günlük moto kurye hizmeti vererek, teslimatlarını güvenle almaktayız. Zaman içinde çok rağbet gören bu hizmet, birçok iş kolunda ihtiyaca cevap vermektedir. Müşterilerimizin gönderilerinin güvende olduğunu bilmesi ve motorlu kurye hizmeti ile zamanında teslim edileceğinden emin olmaları bizim bu konuda daha fazla hassas olmamızı sağlıyor. Gündüz ve gece saatlerinde gerektiğinde acil kurye kullanarak da iletileriniz adresinizden alınarak teslim edilebilmektedir.

Moto Kurye ile Hangi Avantajları Sağlarsınız?

İlerlemeyen yorucu trafikte otomobillerin arasından, kenarından kolay ve rahat bir biçimde sıyrılıp varacağı yere kısa bir sürede giden moto kurye personelimiz, hem kurye firmalarının, hem de hızlı ileti teslimi talep eden müşterilerin kurtarıcısıdır. Tüm motorlu kurye çalışanlarımız trafik kurallarına uyan, motorda güvenli kıyafetler giyinen firma personelimizdir. Daha hızlı teslimat sağlanır. Günün her saatinde ileti gönderebilirsiniz. Gerektiğinde acil kurye ile kişisel bir teslimat sağlayabilirsiniz.

Günün Her Saatinde Kurye Hizmeti

İstanbul’un birçok cadde ve sokağında bulunan kuryelerimiz, günün her saatinde teslimat için beklemektedir. Gerektiğinde size en yakın kurye adresinize yönlendirilerek, teslim süreci daha da hızlandırılmaktadır. Zaten moto kurye hizmetini cazip kılan önemli özellik de budur. Genelde kurye hizmetinde büyük olmayan, kolay taşınabilir paketler tercih edilmektedir. En çok belge, şahsi eşyalar ve küçük paketlerin gönderimlerinde kullanılmaktadır. Daha büyük teslimatlar için hatta kırılabilir ağır eşyalar için kurye şirketimiz arabalı kurye hizmeti de sunmaktadır.